Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Image Alt

Apartmány

V POHODĚ A

V KLIDU

Pokud se během své dovolené chcete cítit v pohodě a v klidu, jste na správné adrese! Naše dva mezonetové apartmány jsou navrženy tak, abyste měli naprosté soukromí s krásným výhledem do údolí. Apartmány spolu sousedí, takže jsou ideální i pro větší skupinu přátel či početnější rodinu. Abyste se skutečně cítili v klidu a v pohodě, instalovali jsme na stěny akustické desky, které pohltí smích veselého dědečka i pláč hladového miminka.

Oba apartmány jsou vybaveny tak, aby Vám během pobytu nechyběla jediná maličkost. Pro děti je navíc k dispozici jídelní židlička, postýlka, nočník a plastové nádobí.

Počítače nechte doma, ale pro workoholiky máme bezpečné a rychlé připojení k internetu. Pokud večer nechcete trávit u velkoplošné TV či místní restauraci, nechejte se pohladit pohledem na hořící polena v klasických „jotulkách“.

V teplých měsících oceníte dřevěnou terasu s posezením a výhledem do nekonečné zeleně. Milovníci hvězd je mohou pozorovat z vrchního balkónku přímo u ložnice.

Každý apartmán je vybaven pro 6 osob. Má dvě ložnice: 1. s manželským dvojlůžkem, 2. se dvěma samostatnými lůžky s možností vysunutí dvou plnohodnotných postelí. V obývacím pokoji lze rozložit gauč pro dvě osoby. Prosíme o dodržování maximálního počtu šesti osob na apartmánu, děti v dětské postýlce a čtyřnozí mazlíci  se do počtu osob nezapočítávají.

V patře se kromě dvou ložnic nachází koupelna se sprchovým koutem a WC. Druhá toaleta je v přízemí. Rodiče malých určitě dětí ocení i pračku.

Každý apartmán má svoji lyžárnu  se sušákem bot a možností úschovy kol. Auta lze parkovat na parkovacím stání v garážovém domě (par. místo 61 a 62) či před apartmánem.

 

You don't have permission to register