Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Testimonials

  /    /  Testimonials

Testimonials

Sed ut perspiciatis unde omnis iste arte natus error sit voluptatem nostra accusantium natus em accusantium unde ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit.

a

Anna Hansen

Model, New York

Maec tempus, tellus eget condimentum rhoncus? Venenatis faucibus. Nullam quis ante. Etiam sit amet orci eget eros. Quisque rutrum. Aenean imperdiet.

a

Gary Harvey

Designer, Berlin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Cum sociis Theme penatibus et magnis. Alem dolor eliter ipsum.

a

Sara Ruiz

Bloger, London

Testimonials

Dobrý den, děkujeme za možnost týden pobýt v apartmánu V pohodě. Strávili jsme zde s rodinou týdenní jarní prázdniny a byli jsme moc spokojení. Apartmán je vkusně a prakticky zařízen, vše potřebné bylo k dispozici. Pobyt mohu všem zájemcům upřímně doporučit. Za celý týden jsme nenarazili na jediný problém. Díky 👍👍

Kateřina

Hradec Králové

Do Apartmánu v Říčkách jsem vyrazil s celou naší rodinou - já + moje přítelkyně, naši dva malí kluci (2 roky a 0,5 roku), finálně nám ještě přijeli na pomoc babička s dědou. Apartmány jsou nové , prostorné, uklizené a krásně vybavené - ať už jde o krbová kamna, televizi nebo dobře fungující internet. V apartmánech jsme byli na přelomu března a dubna a díky krásnému počasí jsem si užili jak sáňkování (sáňky byly v apartmánu), procházky do okolí, bazén se saunou, tak dětské hřiště. Nejvíc jsme ocenili prostornost apartmánů, jejich připravenost i na takhle malé děti včetně okolí a v neposlední řadě i možnost parkovat u apartmánů (přeci jenom stěhovat všechno z auta do apartmánu atd..). Dokonce jsme se potkali i s majiteli a byly doopravdy velmi příjemní. Rád se tam vrátím a doporučuji nejen rodinám s malými dětmi.

Rostislav

Brandýs nad Labem

Ubytování v apartmánu V klidu dostálo svému názvu a opravdu bylo v klidu. 🙂 A nejen to, bylo i v pohodě, apartmán byl hezký, čistý a moderně vybavený. Nechybí místnost na lyže, krb v obyváku, mile překvapí vyhřívaná podlaha v předsíni a koupelně. Komunikace s paní majitelkou byla rychlá a bezproblémová. Paní majitelka byla i shovívavá k našemu zpěvu, takže ubytování nemám co vytknout. 🙂

Hynek

Praha
You don't have permission to register